ΝΥΜΦΩΝ ΓΗ
Θέλετε να διοργανώσετε το γάμο σας και δεν ξέρετε που; Ήρθε η ώρα να βαφτίσετε το αγγελούδι σας ή να του κάνετε το πρώτο του παιδικό πάρτι και έχετε γεμίσει άγχος γιατί δεν προλαβαίνετε ή δεν γνωρίζετε τον τρόπο;
Έχει εγκαίνια η επιχείρηση σας ή θέλετε να εορτάσετε μαζί με φίλους κάποια επέτειο της σε ένα καλόγουστο χώρο ή ακόμη –ακόμη να παρουσιάσετε το νέο σας προιόν μέσα σε ένα καλαίσθητο χώρο;;;
Ήρθε λοιπόν η στιγμή να ζήσετε μια από τις πιο ευτυχισμένες ημέρες της ζωής σας. Μια ημέρα που σίγουρα θα μείνει χαραγμένη για πάντα στο μυαλό σας.
Μια ημέρα που θα πρέπει να «λάμπει» και να χαρακτηρίζεται από ευτυχία καθώς σηματοδοτεί την αρχή μιας νέας ευτυχισμένης πορείας δίπλα στον άνθρωπο της καρδιάς σας! Ήρθε η ημέρα του γάμου σας. Προβληματίζεστε όμως. Αγχώνεστε. Είναι τόσα πολλά που πρέπει να κάνετε για να φαίνονται όλα τέλεια . Τι θα φορέσω;; Πως θα στολίσω την εκκλησία; Που θα γίνει η δεξίωση; Τι θα περιλαμβάνει το μενού; Θα μείνουν ευχαριστημένοι οι καλεσμένοι; Αγωνίες και απορίες που σίγουρα δυσκολεύσετε να απαντήσετε μόνοι σας και αναζητάτε βοήθεια, αναζητάτε απαντήσεις αξιόπιστες .
Συνεχίζουμε με τη βάφτιση
Πλησιάζει η ημέρα που το αγγελούδι σας , ο βασιλιάς της καρδιάς σας θα πάρει επιτέλους το όνομά του. Η ημέρα που η νεραιδόσκονη θα απλωθεί στο μαγικό χώρο της φαντασίας σας και , επιτέλους, θα καθίσει στο κεφαλάκι του μικρού σας – γλυκύτατου παιδιού. Ήρθε η ώρα της βάπτισης που συμβολίζει την πιο όμορφη ημέρα του μικρού σας αγγέλλου. Και πάλι όμως αγχώνεστε. Θα είναι όμορφος ο στολισμός της εκκλησίας; Που θα τυπώσω τα προσκλητήρια ; Που θα κάνουμε μετά το τραπέζι για να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι; Να τους μείνει η ημέρα για πάντα στο μυαλό τους ως μια ευχάριστη και ευτυχισμένη στιγμή; Και εδώ αναζητάτε απαντήσεις που σίγουρα δυσκολεύεστε να τις δώσετε μόνοι σας..
Τις απαντήσεις δίνει ο εξειδικευμένος του είδους
Ε. λοιπόν για αυτές τις απαντήσεις είναι εδώ ο Βασίλης ο Καραγιάννης που με την εικοσαετή πείρα του μπορεί να σας βοηθήσει να σχεδιάσετε και να φροντίσετε τα πάντα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια.
Η οργάνωση ,από τον μαιτρ του είδους Βασίλη Καραγιάννη, ξεκινάει από το προσκλητήριο , την μπουμπουνιέρα, τη λαμπάδα, το σετ κουμπάρου ….έως και τη διαμόρφωση του χώρου , το είδος των κεριών (εκατοντάδες οι επιλογές) και των άλλως στοιχείων αλλά και το είδος φαγητού που ταιριάζει στις επιθυμίες σας.
Και όλα αυτά με το σεβασμό που ανταποκρίνεται σε μια τέτοια ημέρα , χωρίς χάσιμο χρόνου και πάντα στο χαμηλότερο κόστος σε όλη τη Φωκίδα και ….τους γύρω νομούς.
Ο χώρος μας
Το μαγευτικό και κοσμοπολίτικο Γαλαξίδι, στη βίλα ΟΛΥΜΠΙΑ, μόλις
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…