Να και ένα καλό νέο! Θετική η εισήγηση για το Σχέδιο Πόλης Άμφισσας
Εκδικάστηκε προχθες η προσφυγή του Δήμου Δελφών κατά της απόφασης του Επιτρόπου Βοιωτίας – Φωκίδας για το πολεοδομικό της Άμφισσας, όπου, όπως μας ενημέρωσε ο Δήμαρχος κ.Παναγιωτόπουλος η εισήγηση που έγινε στο αρμόδιο τμήμα του Ελεγκτικού Συνεδρίου ήταν θετική για το δήμο Δελφών. Μένει να ανακοινωθεί η απόφαση για να δούμε αν όντως το Σώμα έκανε αποδεκτή την εισήγηση και έκρινε ότι δεν υπήρχε λόγος να εξεταστεί η προσφυγή.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…