Νέο ιατρειο Ασθητικής και Επανορθωτικής Χειρουργικής στην περιοχή μας
- Τη λειτουργία του ξεκινά ένα νέο ιατρείο στην περιοχή μας. Πρόκειται για το ιατρείο του συντοπίτη μας κ. Κωνσταντίνου Κουτρολίκου του Γεωργίου, Πλαστικού Χειρουργού, εξειδικευμένου στην Αισθητική και Επανορθωτική Χειρουργική.
– Το Ιατρείο βρίσκεται στο κέντρο της Ιτέας και συγκεκριμένα στην οδό Καραϊσκάκη 76 και Μεταμορφώσεως, ισόγειο (έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως του Σωτήρος).
– Ο Ιατρός δέχεται κατόπιν ραντεβού κάθε Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο. Τηλέφωνα επικοινωνίας 22650 34341 – 697 3000 005
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…