Μπαράζ μεταγγραφών για τον Αστέρα Ιτέας
Στις 22 Σεπτεμβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής και ο Αστέρας Ιτέας μετά την ανακοίνωση ότι έκλεισε με τον προπονητή Πάρη Ανδράλα ανακοίνωσε τις πρώτες του φετινές μεταγγραφές.
Συγκεκριμένα, ανακοίνωσε τον 31οχρόνο τερματοφύλακα Κωνσταντίνο Κουμή, τον 19χρόνομεσοαμυντικό Αχιλλέα Μανέτα, τον 21χρονο αμυντικο ,Λάμπρο Καμαρινόπουλο, τον 20χρονο αμυντικο μέσο Αναστάση Παπαναστασίου και επιπλέον ανακοίνωσε ότι θα συνεχίσει και φέτος στην ομάδα ο 19χρόνος μεσοεπιθετικός Μάριος Γκούρα.
Ποιοί είναι
Ο Αναστάσης Παπαναστασίου.ξεκίνησε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στα τμήματα υποδομών της FC Βασιλεια (Ελβετια) και στην συνεχεια πέρασε απο Κ17 Λεβαδιακού,Τριγλια Ραφήνας,Κ19 Λαμίας,Α.Ο. Φλωριάδας,Ελπίδες Μ.Αλέξανδρου Κιλκίς ενώ την περασμενη χρονιά στον Διαγόρα Πολυδρόσσου,
Ο Λάμπρος Καμαρινόπουλος την περασμενη σεζον αγωνιζόταν στου Αγίους Αναργύρους ενώ εχει περάσει και απο Προοδευτική,Δοξα Βύρωνα και Απόλλων Σμύρνης .Αναμένεται να προσδώσει ποιότητα στην ανασταλτική λειτουργεία της ομάδας
Ο 19χρονος Αχιλλέας Μανέτας ανδρώθηκε ποδοσφαιρικά στον Αστέρα Ιτέας και αγωνίζεται τόσο στο κέντρο της άμυνας όσο και ως αμυντικό χαφ. Επιστρέφει στον Αστέρα μετά απο το πέρασμα του απο την Κ17 Και Κ20 του Λεβαδειακού.
Ο έμπειρος Τερματοφύλακας (31ετών) Κωνσταντίνος Κουμής την περασμένη χρονιά αγωνιζοταν στην Football League με τον Αήττητο Σπατων ενώ έχει περάσει και από ,Αχαρναϊκό,Φωστήρα ,Προοδευτική,Χαλκίδα,Ηρακλή Ψαχνών,Περαμαϊκό,Απόλλων Καλαμαριάς,ΜέγαΑλέξανδρο κ.α
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…