Με προσωπικό ασφαλείας την ερχόμενη Πέμπτη η ΔΟΥ ΄Αμφισσας
Ανακοινώνεται, για την αποφυγή προβλημάτων στην εξυπηρέτηση των πολιτών, ότι η Υπηρεσία της Δ.Ο.Υ. Άμφισσας την Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2022 θα λειτουργήσει με
προσωπικό ασφαλείας και θα πραγματοποιηθούν συναλλαγές κατά την προαναφερθείσα ημερομηνία, σύμφωνα με τα οριζόμενα στο υπ’ αριθμ. ΔΔΑΔ Α 1138309 ΕΞ 2017/20-09-2017 έγγραφο της Α.Α.Δ.Ε. « Διεξαγωγή Γενικών Συνελεύσεων Πρωτοβάθμιων Συλλόγων Εργαζομένων στις Δ.Ο.Υ.», λόγω της Ετήσιας Τακτικής Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου Εργαζομένων στις Δ.Ο.Υ. των νομών Φθιώτιδας-Φωκίδας- Ευρυτανίας.
Άμφισσα 21/11/2022
Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ Δ.Ο.Υ.
ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΠΕ/Α’
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…