Με επιτυχία το τουρνουά ανθρωπιάς στα Μαλάματα
Στην ομάδα εθελοντών “Συνάνθρωποι” θα διατεθούν τα χρήματα του τουρνουά “Χριστουγεννιάτικο κύπελλο αλληλεγγύης 2019” που διοργάνωσε την περασμένη εβδομάδα με απόλυτη επιτυχία ο Απόλλων Ευπαλίου.
Στο τουρνουά, που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο Μαλαμάτων, πήραν μέρος οι ομάδες από τη γύρω περιοχή : “ Απόλλων Ευπαλίου tihio race,ΕΣ Γλυφάδας,Ατρόμητος Γέφυρα,ΑΕ Ναυπάκτου και Ναυπακτιακού Αστέρα με τελική νικήτρια την ομάδα της Γλυφάδας.
Μετά το τέλος της διοργάνωσης η διοίκηση του Απόλλωνα εξέδωσε ανακοίνωση στην οποία ευχαριστεί τους συμμετέχοντες και ανανεώνει το ραντεβού για τον επόμενο χρόνο γιατί , όπως αναφέρει, δημιουργήθηκε πλέον ένας νέος θεσμός.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…