Με έξι μήνες καθυστέρηση ξεκινούν οι έλεγχοι
Με έξι μήνες καθυστέρηση ξεκινούν οι έλεγχοι
Το χθεσινό συμβούλιο στην ΑΝΦΩ έβγαλε και κάτι καλό. Επιτέλους το αμέσως επόμενο διάστημα ξεκινούν οι δειγματοληπτικοί έλεγχοι αναφορικά με τα υπό ένταξη δημοτικά έργα. Οι δήμοι ζητούσαν να γίνουν οι έλεγχοι από τις πρώτες μέρες του 2020, η περιφέρεια είχε δεσμευτεί ότι θα ξεκινήσουν το Μάρτιο. Η καραντίνα χάλασε τους σχεδιασμούς και φτάσαμε στον Ιούνιο. Τώρα, όμως, όπως μας είπε ο πρόεδρος της ΑΝΦΩ και δήμαρχος Δελφών κ. Παναγιώτης Ταγκαλής, ξεκινούν οι έλεγχοι και υπολογίζεται περί τα τέλη καλοκαιριού να ξεκινήσουν οι προκηρύξεις των έργων για την επιλογή αναδόχων.
Κάλλιο αργά, παρά ποτέ!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…