Home Καλαθοσφαίριση Μεγάλο φιλικό καλαθοσφαίρισης στην Άμφισσα : Μάκαρος-Βετεράνοι Καλαθοσφαιριστές Ελλάδας
Μεγάλο φιλικό καλαθοσφαίρισης στην Άμφισσα : Μάκαρος-Βετεράνοι Καλαθοσφαιριστές Ελλάδας
Μεγάλες , παλιές δόξες της ελληνικής καλαθοσφαίρισης θα δώσουν το παρών στο φιλικό αγώνα μεταξύ του Μάκαρου -βετεράνων καλαθοσφαιριστών Ελλάδας που θα διεξαχθεί στις 15 Οκτωβρίου και ώρα 18.00 στο κλειστό γυμναστήριο “Χριστολιάς Καμπεράκης” στην Άμφισσα.
Τον αγώνα διοργανώνει ο Μάκαρος σε συνεργασίας
με την Εταιρία Κοινωνικής Ψυχιατρικής και Ψυχικής υγείας, το Δήμο Δελφών και τη Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας .
Μερικά απο τα ονόματα που θα τιμήσουν με τη παρουσία τους την εκδήλωση ειναι οι: Γιάννης Ιωαννίδης (προπονητής) , Θοδωρής Παπαλουκάς, Δήμος Ντικούδης, Νίκος Μπουντούρης, Κώστας Τσαρτσαρής, Λευτέρης Κακιούσης, Γιώργος Σιγάλας, Χρήστος Κωνσταντινίδης, Γιώργος Λημινάτης, Μπανε Πρέλιεβιτς,Δημήτρης Παπανικολάου, Γιάννης Μολφέτας, Λάζαρος Αγαδάκος, Γιάννης Γιαννούλης.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…