Μεγάλη πρόοδος
Αυτή τη φωτογραφία θα την κρατήσω, γιατί την 14η Ιουλίου πρέπει να τη θυμόμαστε. Δελμούζος και Αραβαντινού στάθηκαν πλάι – πλάι και φωτογραφήθηκαν χαμογελαστοί στα εγκαίνια του ΜΑΚΕΔΩΝ.
Εμ, βέβαια, εκλογές έρχονται, ετοιμάζονται, οπότε θα δούμε σενάρια συμφιλίωσης. Δε θέλει ο Σπανός να χάσει τις ψήφους, αλλά ο κόσμος που τους στήριξε δεν τρώει πια κουτόχορτο!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…