Μάσκες παρέδωσε στις φυλακές Μαλανδρίνου η Αντικαρκινική
Κλιμάκιο του παραρτήματος Φωκίδας της Αντικαρκινικής Εταιρείας παρέδωσε 1200 χειρουργικές μάσκες στο Σωφρωνιστικό Κατάστημα Μαλανδρίνου. Τόσο η πρόεδρος κ. Γεωργία Καπαρέλη Καπούρου, όσο και η κ. Παγωνίτσα Βαΐνου, είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν με το διευθυντή του Καταστήματος και να ενημερωθούν για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…