Κλιμάκιο της Περιφέρειας υπό τον υπεύθυνο COVID Ανδρέα Τοουλιά θα πραγματοποιήσει εκτεταμένη δειγματοληψία στο Γαλαξίδι το Σαββατοκύριακο
Κλιμάκιο της Περιφέρειας στο Γαλαξίδι το Σαββατοκύριακο
Κλιμάκιο της Διεύθυνσης Υγείας της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας υπό τον Εντεταλμένο Σύμβουλο κ. Ανδρέα Τοουλιά θα βρεθεί στο Γαλαξίδι, όπου και θα διεξαχθούν tests στο γενικό πληθυσμό το Σάββατο και την Κυριακή.
Μάλιστα, όπως τόνισε ο κ. Τοουλιάς «είναι λογικό να εκδηλώνεται ανησυχία εφόσον είχαμε τόσο κρούσματα. Θέλουμε να ξέρουμε τι πραγματικά συμβαίνει, εξ ου και θα ληφθούν δείγματα».
Να αναφέρουμε ότι ο κ. Τοουλιάς είναι χειρουργός ορθοπεδικός και εντεταλμένος για την καταπολέμηση της πανδημίας.
Θα πρέπει να συμπληρώσουμε ωστόσο πως στην περιοχή του Γαλαξιδίου υπάρχει έντονη και έκδηλη ανησυχία, καθώς δεν είναι λίγοι αυτοί που έχουν ασθενήσει το τελευταίο διάστημα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…