Κλειστό το 1ο Δημοτικό Σχολείο Άμφισσας σήμερα
Την απόφαση να μην πάει κανένα παιδί σχολείο σήμερα Τρίτη, έλαβαν χθες οι γονείς του 1ου Δημοτικού Σχολείου Άμφισσας. Μάλιστα, ειδοποιήθηκαν τηλεφωνικά όσοι γονείς δεν ήταν παρόντες, ενώ νωρίς το πρωί υπήρχεαντιπροσωπεία γονέων που εξηγούσε ότι το σχολείο θα παραμείνει κλειστό. Οι γονείς αντιδρούν στο σχέδιο – πρόταση του υπουργείου για τραγικές υποβαθμίσεις στην οργανικότητα των σχολείων.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…