Κλείνουν και ….. μελλοντικούς δρόμους στην Κίρρα
Επιστολή στην υπηρεσία Δόμησης του δήμου Δελφών έστειλε η πρόεδρος της Κίρρας κ. Γώγα Μαντά, καθώς έχει εντοπίσει, όπως τονίζει περιφράξεις χώρων από ιδιώτες και μάλιστα κοντά σε αδιάνοικτους δρόμους.
Στην επιστολή της σημειώνει:
«Σας ενημερώνω ότι στην Κίρρα το τελευταίο διάστημα έχουν πέσει στην αντίληψη μου περιφράξεις χώρων από ιδιώτες σε δύο περιοχές εντός σχεδίου πόλεως Κιρρας και μάλιστα πλησίον σε αδιάνοικτους οδούς.
Παρακαλώ να προβείτε σε επιτόπια αυτοψία, με δική μου υπόδειξη, για την επιβεβαίωση της ορθότητας των πράξεων αυτών με σκοπό τη διαφύλαξη της ακεραιότητας των αδιάνοικτων οδών της Κίρρας», καταλήγει.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…