Κλείνει το Μουσικό – Τηλεκπαίδευση από αύριο Πέμπτη
Την αναστολή της δια ζώσης λειτουργία του από αύριο το πρωί, ανακοίνωσε με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στους γονείς η Διεύξθυνση του Μουσικού Σχολείου. αναλυτικά αναφέρει:
Αγαπητοί γονείς
Σας ενημερώνουμε ότι από αύριο Πέμπτη 4-3-2021 το σχολείο δεν θα λειτουργεί δια ζώσης. Παρόλο που στο Νομό Φωκίδας θα κλείσουν μόνο τα Λύκεια, εμείς θεωρούμαστε Γυμνάσιο με λυκειακές τάξεις, οπότε συμπαρασύρεται όλη η σχολική μονάδα και κλείνει. Από αύριο λοιπόν ξεκινά εκ νέου η εξ αποστάσεως εκπαίδευση μέσω Webex, κανονικά από τις 8 το πρωί.
Εκ της Διευθύνσεως
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…