Και ο Μαυροφρύδης στον Αστέρα
Πιστός στρατιώτης
Ο Α.Σ. Αστέρας Ιτέας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Νίκο Μαυροφρύδη, για την ποδοσφαιρική περίοδο 2020-2021. Ο Νίκος θα φορέσει τη φανέλα της ομάδας μας για δεύτερη φορά στη καριέρα του. Νικόλα είναι σα να μην έφυγες ποτέ. Σου ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά.
Δ.Σ. Αστέρα Ιτέας
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…