Και ομάδα στίβου αποκτά η Φωκίδα
Ιδρύεται νέος αθλητικός σύλλογος με την επωνυμία «ΗΝΙΟΧΟΣ», οποίος και θα ασχολείται με το στίβο. Μάλιστα, πληροφορήθηκα πως μεταξύ των ιδρυτικών μελών είναι και ο Βουλευτής κ. Γιάννης Μπούγας, ο οποίος ήταν και αθλητής στο στίβο. Κάθε προσπάθεια που γίνεται με στόχο την προαγωγή του πολιτισμού και τη δημιουργική απασχόληση των νέων είναι καλοδεχούμενη.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…