Θετικός στο κορωνοϊό υπάλληλος του Δήμου Δελφών
Σας ενημερώνουμε ότι υπάλληλος της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Δελφών διαγνώστηκε εχθές θετικός στον κορωνοϊό, έπειτα από εργαστηριακό έλεγχο που διενεργήθηκε.
Η Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών θα παραμείνει κλειστή για προληπτικούς λόγους, και έχει προγραμματιστεί να γίνει άμεσα απολύμανση των χώρων. Ο υπάλληλος έχει τεθεί σε καραντίνα, και ακολουθούνται όλες οι διαδικασίες που προβλέπονται από το πρωτόκολλο του ΕΟΔΥ.
Από το Γραφείο Δημάρχου
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…