Θα ζητήσει γραπτές εξηγήσεις για το πάρκινγκ βαρέων οχημάτων
Δεν καλύφθηκε ο πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου κ. Μερινόπουλος από τις εξηγήσεις του Δημάρχου κ. Ταγκαλή για το πάρκινγκ βαρέων οχημάτων και πρότεινε να κάνουν έγγραφο για περαιτέρω διευκρινήσεις. Ωστόσο ο κ. Σταματέλος τόνισε ότι θα ήταν προτιμότερη μια συνάντηση με το Δήμαρχο ώστε να τεθούν όλα τα ζητήματα που άπτονται του τοπικού συμβουλίου, ενώ η κ.Μαρία Τσάφου ζήτησε να γίνουν και τα δυο. Ο κ. Μερινόπουλος εμφανίστηκε πολύ ενοχλημένος με την απώλεια του έργου, τονίζοντας ότι φεύγει μισό εκ ευρώ από την περιοχή και ένα έργο άκρως αναγκαίο! Αυτό το έργο αρχίζει και προβληματίζει πολύ την κοινωνία γιατί πραγματικά είναι πολύ χρήσιμο!!!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…