Η Πολύδροσος τιμά τον Μίμη Δομάζο
Ο Διαγόρας Πολυδρόσου και οι σύλλογοι Νέων και Γυναικών της Πολυδρόσου τιμούν τον γίγαντα των αθλητικών γηπέδων Μίμη Δομάζο σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2012 Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο “ΚΑΤΩΙ RESTAURANT” στην (πάνω)πλατεία Ταξιαρχών με τον βετεράνο ποδοσφαιριστή να δίνει το παρών στην εκδήλωση
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…