Η διαιτησία του Μοσχάτο -Απόλλων Ευπαλίου
Ανακοινώθηκαν σήμερα οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στον Κυριακάτικο καθοριστικό αγώνα Μοσχάτο-Απόλλων Ευπαλίου που θα κρίνει την άνοδο της Φωκικής ομάδας.
Συγκεκριμένα, διαιτητής θα είναι ο Χαράλαμπος Ψαρίδης (Αθήνα) με βοηθούς τους Μαρίνο Μαραθωνίτη, Χρήστο Μητροφάνη(αμφότεροι από Αθήνα). 4ος θα είναι ο Μιχαήλ Κατσιδήμας από την Ανατολίκή Αττική
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…