Η διαιτησία του Απόλλωνα και του Αστέρα
Ανακοινώθηκαν χθες από τη διοργανώτρια αρχή οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήμ,ατος Γ Εθνικής , στο όμιλο που μετέχουν οι Απόλλων Ευπαλίου και Αστέραςε Ιτέας.
Αναλυτικά:
Τον αγώνα Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου θα διευθύνει ο Ευάγγελος Λαθύρης με βοηθούς τους Χρήστο Δόσκορη και Γιώργο Λιτοσελίτη, όλοι από τη Φθιώτιδα . Παρατηρητής του αγώνα θα είναι ο Γρηγόρης Πάνου από την Αιτωλοακαρνανία.
Τον αγώνα Μακεδονικός Φούφα -Αστέρα Ιτέας θα σφυρίξει ο Αριστοτέλης Κωστούλας με επόπτες τους Οδυσσέα Νούσια και Διονύσιο Δημήτρη, όλοι από την Άρτα. Παρατηρητής ορίστηκε ο ΠερικλήςΒασιλειάδης από την Πέλλα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…