Home Δήμος Δελφών Η Αντιδήμαρχος Λέλα Μπακολουκά ορίστηκε από το δήμο Δελφών υπεύθυνη για επανασυνδέσεις παροχών Δ.Ε.Η.
Η Αντιδήμαρχος Λέλα Μπακολουκά ορίστηκε από το δήμο Δελφών υπεύθυνη για επανασυνδέσεις παροχών Δ.Ε.Η.
Σας γνωρίζουμε ότι εκπρόσωπος του Δήμου Δελφών για τις επανασυνδέσεις των παροχών ηλεκτρικού ρεύματος για κοινωνικούς λόγους είναι η αρμόδια Αντιδήμαρχος επί των κοινωνικών θεμάτων του Δήμου μας, κ. Ελένη Μπακολουκά η οποία και εξουσιοδοτείται για όλες τις ενέργειες που απαιτούνται για την διεκπεραίωση του θέματος.
Παρακαλώ τους κ.κ. Αντιδημάρχους στους οποίους κοινοποιείται η παρούσα να αποστέλλουν όλες τις σχετικές πληροφορίες και τις σχετικές αιτήσεις στην αρμόδια Αντιδήμαρχο.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΕΛΦΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜ. ΦΟΥΣΕΚΗΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…