ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΦΩΚΙΔΑΣ
Τo Επιμελητήριο Φωκίδας και η Αναπτυξιακή Διαχειριστική Στερεάς Ελλάδας και Θεσσα-λίας (ΑΝ.ΔΙΑ), διοργανώνουν Ημερίδα ενημέρωσης για το επιχορηγούμενο πρόγραμμα:
«ΕΞΩΣΤΡΕΦΕΙΑ -
ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙ-ΚΟΤΗΤΑ
ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΙ».
Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 18:30, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Δελφών (Πλατεία Κε-χαγιά),Άμφισσα.
Από το Επιμελητήριο Φωκίδας
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…