ΕΥΧΕΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΤΕΝΤ ΓΟΥΩΡΘ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ
Φθάσετε στο τέλος. Μια . . .δύο μερούλες ακόμα. Σας έυχομαι, με όλη την ψυχή μου, να συνεχίσετε να γράψετε με κουράγιο, δύναμη και κέφι μέχρι την τελευταία στιγμή των πανελλήνιων εξετάσιων. Και πάνω απ’όλα ευελπιστώ να φθάσετε κάθε επιθυμία σας που με τόσο κόπο προσπαθείτε να πετύετε αυτήν την εξεταστική περίοδο.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…