ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗ Ν. ΦΩΚΙΔΑΣ
ΠΡΟΣ ΤON
ΒΟΥΛΕΥΤΗ Ν. ΦΩΚΙΔΑΣ
κ. ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΟΥΓΑ
Κύριε Βουλευτά,
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φωκίδας, σας ευχαριστούν για το ενδιαφέρον που δείξατε, κατά την χθεσινή συνάντηση, τόσο για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν τα ερασιτεχνικά ποδοσφαιρικά σωματεία του Ν. Φωκίδας, όσο και για την αμέριστη ευαισθησία σας, στο φλέγον θέμα της αντικατάστασης του χλοοτάπητα του Αθλητικού Κέντρου ΕΠΣ Φωκίδας του Δήμου Δελφών, το οποίο χρήζει άμεσης αποκατάστασης ώστε να μπορεί να παραδοθεί και πάλι προς χρήση στα σωματεία.
Σας ευχαριστούμε και πάλι, για το ενδιαφέρον και την συνεργασία.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…