Ευχαριστήριο Αθλητικού Συλλόγου Ιτέας
Εχοντας ακομα νωπη την αισθηση του κρυου απο τα γηπεδα του Διστομου και της Αταλαντης που αγωνισθηκαν οι ομαδες μας το σαββατοκυριακο που περασε,οφειλουμε να ευχαριστησουμε και δημοσια τον αντιδημαρχο κ. Νεκταριο Μιχο ο οποιος φροντιζει για την θερμανση του κλειστου γηπεδου της Ιτεας.Μπορει το” μπαλονι” να εχει ελλειψεις,οι οποιες ελπιζουμε οτι θα τακτοποιηθουν συντομα, ομως ειναι απο τα ελαχιστα γηπεδα της ενωσης που αγωνιζομαστε τα οποια διαθετουν θερμανση και ταυτοχρονα προφυλασσουν την σωματικη ακεραιοτητα των αθλητων.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…