Ετήσια συνέλευση κατοίκων στη Βουνιχώρα
Συνέλευση κατοίκων της Βουνιχώρας, θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του άρθρου85, του νόμου 3852/2010 το Σάββατο στις 19:00 στο Δημοτικό Σχολείο Βουνιχώρας.
Πρόκειται για την ετήσια συνέλευση και αφορά τις προτεραιότητες, τις δράσεις τοπικής ανάπτυξης και τις πρωτοβουλίες που πρέπει να αναλάβει ο δήμος Δελφών.
Καλούμε τους κατοίκους Βουνιχώρας το Σαββάτο 21 Μαρτίου 2015 και ώρα 19:00 στο δημοτικό σχολείο Βουνιχώρας σε ετήσια συνέλευση για τις προτεραιότητες και δράσεις τοπικής ανάπτυξης και τις πρωτοβουλίες που πρέπει να αναλάβει ο Δήμος Δελφών.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…