Home ΕΠΣ Φωκίδας Επιστολή ΕΠΣ Φωκίδας στα τοπικά σωματεία : Μεχρι 27 Αυγούστου οι αιτήσεις συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα
Επιστολή ΕΠΣ Φωκίδας στα τοπικά σωματεία : Μεχρι 27 Αυγούστου οι αιτήσεις συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα
Επιστολή με την οποία γνωστοποιείται στα τοπικά σωματεία ότι η προθεσμία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής για το νέο πρωτάθλημα εκπνέει τη Δευτέρα 27 Αυγούστου απέστειλε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φωκίδας.
Η παραπάνω καταληκτική ημερομηνία, κατάθεσης των δηλώσεων συμμετοχής δεν αφορά τα υπόλοιπα δικαιολογητικά που τις συνοδεύουν, τα οποία μπορούν να κατατεθούν σε μεταγενέστερο χρόνο.
Επίσης, γίνεται γνωστό ότι η έναρξη του Παιδικού Πρωταθλήματος θα γίνει περί τα τέλη Σεπτέμβρη και δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι ποδοσφαιριστές που έχουν εκδώσει Δελτίο Αθλητικής ιδιότητας και έχουν γεννηθεί από 1/01/2005 και μετά.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…