Διαμαρτυρία κατοίκου Άνω Πολυδρόσου: “Υλοτόμησαν δάσος και παράτησαν τους κορμούς δίπλα στο δρόμο” SOS για τα διερχόμενα αυτοκίνη
Επιστολή προς το Δασαρχείο Άμφισσας με κοινοποίηση προς το δήμαρχο Δελφών κ. Παναγιωτόπουλο, τον Αντιδήμαρχο κ. Μολιώτη τον πρόεδρο της Τ.Κ. Πολυδρόσου Α. Μουλαρά, και την ιστοσελίδα «Πολύδροσος Παρνασσού» απέστειλε ο κάτοικος της Άνω Πολυδρόσου κ. Χρήστος Κεφαλούδης διαμαρτυρόμενος για το γεγονός ότι από το Σεπτέμβριο του 2015 όταν εργαζόμενοι συγκεκριμένης εταιρίας υλοτόμησαν κορμούς δέντρους στο δάσος του Προφήτη Ηλία τους παράτησαν δίπλα στο δρόμο που οδηγεί στο Χιονοδρομικό Κέντρο με αποτέλεσμα να εγκυμονούν σοβαρό κίνδυνο για τα διερχόμενα οχήματα.
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥΔΗΣ
Με πληροφορίες από http://polydrososparnassou.blogspot.gr/
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…