ΔΙΑΚΕΙΑ 2017:Κάτι έφταιξε και δεν πήγαν καλά!
Η απόφαση της Δημοτικής Αρχής να βγάλει τις αδιάθετες θέσεις τραπεζοκαθισμάτων στην δημοτική κοινότητα Καλλιέων σε πλειστηριασμό στις 8 Αυγούστου έγινε από πολλούς αντικείμενο επικριτικών σχολίων, αφού ουσιαστικά ο πλειστηριασμός γίνεται στο τέλος της σεζόν, όμως σύμφωνα με την πρόεδρο της «Αδελφότητας Αθανασίου Διάκου κ.Μ.Μαστροκωστοπούλου η απόφαση αυτή είχε σοβαρές συνέπειες με κόστος για την περιοχή, όπως η αποτυχία που για πρώτη φορά γνώρισαν τα ΔΙΑΚΕΙΑ.Αναλυτικά η κ. Μαστροκωστοπούλου με επιστολή της στην ΩτΦ αναφέρει τα κάτωθι:
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…