Δεν παραιτείται ο Δήμαρχος – Του ψηφοδελτίου θα ηγηθεί ο κ. Ταγκαλής
Αποχωρεί από την προεκλογική κούρσα ο Δήμαρχος Δελφών κ. Νίκος Φουσέκης, ο οποίος έχει ήδη ανακοινώσει τις προθέσεις του στους στενούς του συνεργάτες και επικεφαλής να ηγηθεί του ψηφοδελτίου ορίζεται ο κ. Παναγιώτης Ταγκαλής αντιδήμαρχος Άμφισσας.
Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες η σημερινή δημοτική παράταξη ακολουθεί σχεδόν ατόφια τον κ. Ταγκαλή, ενώ θεωρείται βέβαιο ότι θα υποστηριχθεί και από τη Βουλευτή Φωκίδας. Τέλος να σημειωθεί ότι ο δήμαρχος κ. Νίκος Φουσέκης δεν προτίθεται να παραιτηθεί του αξιώματός του, μέχρι 31 Αυγούστου που λήγει η θητεία του. Σε περίπτωση δε, που δεν περάσει η τροπολογία και τεθεί σε αργία, δημαρχεύον θα τεθεί ο κ. Μαντζώρος.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…