Δεν θα είναι υποψήφιος ο Καραγιάννης
«Στηρίζω τους Ανεξάρτητους ΕΛληνες με όλη μου τη δύναμη αλλά σε αυτές τις εκλογές δεν θα είμαι υποψήφιος βουλευτής. Ο χρόνος που οι συμπολίτες μου με ψήφισαν στις δημοτικές εκλογές είναι πολύ μικρός και θέλω αυτήν την ψήφο να την τιμήσω»
Με αυτή την ολιγόλεξη δήλωση ο πολιτευτής των ΑΝΕΛ και αντιδήμαρχος Άμφισσας Δημήτρης Καραγιάννης διαψεύδει τις φήμες περί υποψηφιότητας του και τονίζει ότι θα παραμείνει στο Δήμο τιμώντας όσους τον ψήφισαν
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…