Δεν θέλω να το πιστέψω. Να το διαψεύσει ο δήμος
Δεν θέλω να το πιστέψω και περιμένω διάψευση σήμερα κιόλας. Αναφέρομαι σε δημοσίευμα σύμφωνα με το οποίο οι Δήμοι Δελφών, Θήβας και Μακρακώμης δεν πλήρωσαν έγκαιρα τις υποχρεώσεις τους με αποτέλεσμα να χάνουμε τις ειδικές διαδορμές Θήβα-Βωξίτες – Μακρακώμης του ράλι Ακρόπολις. Δεν θέλω να το πιστέψω αν και ήδη ο καταγώμενος από τη Φθιώτιδα περιφερειακός σύμβουλος κ Κώστας Καραγιάννης έβγαλε την πρώτη ανακοίνωση …
Από την έντυπη έκδοση
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…