Δεν θέλει την ηγεσία της ΚΕΔΕ ο Μπακογιάννης
Την βούλησή του να μην είναι υποψήφιος πρόεδρος της ΚΕΔΕ εκφράζει σε συνομιλητές του, σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες της aftodioikisi.gr, ο νέος δήμαρχος Αθηναίων Κώστας Μπακογιάννης. Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, ο κ. Μπακογιάννης ερωτηθείς σχετικά από συνομιλητές του, αν θα είναι υποψήφιος πρόεδρος της ΚΕΔΕ με τη στήριξη της ΝΔ, απάντησε με κατηγορηματικό τρόπο: «Δεν θα είμαι υποψήφιος πρόεδρος της ΚΕΔΕ. Έχω πολύ δουλειά να κάνω στην Αθήνα». Υπενθυμίζεται ότι ο κ. Μπακογιάννης θα είναι exoficcio μέλος του 31μελούς ΔΣ της ΚΕΔΕ, λόγω της θέσης του ως δήμαρχος Αθηναίων.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…