Δεν εγκαταλείπει το Γηροκομείο
Δεν εγκαταλείπει το Γηροκομείο
Μάλιστα, η κ. Πούλου έχει ασχοληθεί ουσιαστικά και σθεναρά με το Γηροκομείο Άμφισσας και την απώλεια της τεράστιας περιουσίας του που εξανεμίστηκε. Εκτός δε, από δικαίωση εγείρει ζήτημα και επαναλειτουργίας του και αυτό είναι καλό για την περιοχή μας, μιας που κανένας δικός μας εκπρόσωπος δεν ασχολήθηκε σοβαρά με το θέμα.
Μάλιστα, το άρθρο που έστειλε η κ. Πούλου στην εφημερίδα των Συντακτών πραγματευόταν το Γηροκομείο της Άμφισσας, αν και έχει πολλά και σοβαρά θέματα της Βοιωτίας να προωθήσει. Αυτό από μόνο του δείχνει με πόση σοβαρότητα προσεγγίζει το θέμα και αντιμετωπίζει τη Φωκίδα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…