Δελτίο Τύπου των Ο.Μ. του ΣΥΡΙΖΑ Φωκίδας
Η διαδικασία για την ανάδειξη αντιπροσώπων των ΟΜ ΣΥΡΙΖΑ Δωρίδας και Δελφών ενόψει της επερχόμενης Νομαρχιακής Συνδιάσκεψης φτάνει στο τέλος της. Στις διαδικασίες αυτές, συζητήθηκαν θέματα που αφορούν την τρέχουσα πολιτική κατάσταση αλλά και την οργάνωση του κόμματος στην περιοχή για την αποτελεσματικότερη αντιμετώπιση των προβλημάτων.
Ο.Μ. Δελφών – Ο.Μ. Δωρίδας ΣΥΡΙΖΑ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…