ΔΕΕΠ Φωκίδας της ΝΔ : εκλογική ετοιμότητα ενόψει των Εθνικών Εκλογών της 25 ης Ιουνίου
Διευρυμένη συνεδρίαση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου της Δ.Ε.Ε.Π Φωκίδας της Ν.Δ πραγματοποιήθηκε την 01 η Ιουνίου 2023, παρουσία των Μανώλη Γραφάκου, Γενικού Γραμματέα
Συντονισμού Διαχείρισης Αποβλήτων του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας και επικεφαλής της προεκλογικής εκστρατείας της ΝΔ για τη Στερεά Ελλάδα, Γιώργου Καραούλη, Συντονιστή εκλογικού αγώνα ΝΔ για τη Φωκίδα, των υποψήφιων βουλευτών Ιωάννη Μπούγα, Ασπασίας Μανδρέκα και Ξενοφώντα Χασούρα καθώς και πλήθος αυτοδιοικητικών εκπροσώπων.
Η ημερήσια διάταξη περιελάβανε αποκλειστικά θέματα εκλογικής ετοιμότητας, ενόψει των Εθνικών Εκλογών της 25 ης Ιουνίου 2023.
Συνεχίζουμε Σταθερά, Τολμηρά, Μπροστά!
Για την Δ.Ε.Ε.Π ΝΔ ΦΩΚΙΔΑΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…