Home Δήμος Δελφών Δήμος Δελφών: “ολοκληρώσαμε έγκαιρα τη διαδικασία ανάρτησης των ορίων των οικισμών”
Δήμος Δελφών: “ολοκληρώσαμε έγκαιρα τη διαδικασία ανάρτησης των ορίων των οικισμών”
Στην διευκρινιστική ανακοίνωση ότι ο δήμος Δελφών έχει ολοκληρώσει έγκαιρα την διαδικασία ανάρτησης των ορίων των οικισμών προχώρησε χθες με ανακοίνωσή του ο δήμος Δελφών που αναφέρει τα εξής:
Για αποφυγή τυχόν παρερμηνειών ή και παρεξηγήσεων, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο Δήμος Δελφών έχει προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για να ολοκληρώσει έγκαιρα την διαδικασία ανάρτησης των ορίων των οικισμών σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 23 του Ν. 3889/2010 μέσω της διαδικτυακής εφαρμογής της Ε.Κ.Χ.Α. Α.Ε.Εντός των επόμενων ημερών ολοκληρώνεται η οριστική ανάρτηση των ορίων όλων των οικισμών κ.α. που βρίσκονται στην διοικητική του επικράτεια στην προαναφερόμενη εφαρμογή.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…