Δήλωση Υποψηφιότητας για Πρόεδρος του Επιμελητηρίου από τον Ευάγγελο Μυταρά και κάλεσμα προς τους Εμπόρους – Βιοτέχνες και Επαγγελματίες του Nομού Φωκίδας.
Στο πλαίσιο αυτής της προσπάθειάς μας καλούμε όποιον και όποια επιθυμεί να στηρίξει το συνδυασμό μας, συμμετέχοντας σε αυτόν ισότιμα, χωρίς παραταξιακές δεσμεύσεις, χωρίς ιδιοτέλειες και προσωπικά οφέλη, με γνώμονα το κοινό συμφέρον του Επιμελητηρίου μας, του τόπου μας και κατ’ επέκταση της χώρας. Πεποίθησή μας είναι πως η Φωκίδα, των πλούσιων και πολύμορφων αναπτυξιακών χαρακτηριστικών, μπορεί να αντιδράσει στην αρνητική πορεία των τελευταίων ετών. Αρκεί η διαχείριση των συγκριτικών της πλεονεκτημάτων να γίνει με συγκεκριμένες στοχεύσεις, ξεκάθαρο πλάνο και από ανθρώπους με αποδεδειγμένες ικανότητες- δυνατότητες. Γνωρίζουμε πως δεν πρόκειται για εύκολο εγχείρημα, γι’ αυτό άλλωστε πιστεύουμε πως επιβάλλεται η άμεση δραστηριοποίηση όλων των δυνάμεων του κλάδου μας υπό τη σκέπη του Επιμελητηρίου.
Ευάγγελος Νικ. Μυταράς
κιν. τηλ. 6945542754
e-mail. [email protected]
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…