Γ’ Εθνική: Αναβολή όλων των αγώνων σε 1ο, 2ο, και 4ο όμιλο
Την αναβολή των αγώνων σε τρεις ομίλους της Γ Εθνικής αποφάσισε η ΕΠΟ λόγω της σφοδρής κακοκαιρίας που πλήττει ολόκληρη την Ελλάδα.Μεταξύ τους συμπεριλαμβάνεται ο 4ος Όμιλος με αποτέλεσμα να μην αγωνιστεί ούτε ο Αστέρας Ιτέας με τον Οικονόμο Τσαρίτσανης , καθώς η αναβολή για το Φωκικό με τον ΑΟ Σελλα΄νων είχει δοθεί από χτες Σάββατο
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΟ:
«Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώνεται η αναβολή των αγώνων του 1ου, 2ου και 4ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας, λόγω της κακοκαιρίας».
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…