ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Το Δ.Σ. του Γυμναστικού Συλλόγου Ιτέας σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τον τελικό αγώνα καλαθοσφαίρισης ανδρών του 8ου τουρνουά 3 on 3 το Σάββατο 4 Αυγούστου και ώρα 21:00 μμ στην πλατεία “Καραγκούνη”. Μετά το τέλος του τελικού θα ακολουθήσουν απονομές μεταλλίων και κυπέλλων
Με τιμή
Για το Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η Γ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ν. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ Β. ΚΥΠΡΙΩΤΗ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…