Γενική Συνέλευση και θερινό σινεμά από την Κινηματογραφική Λέσχη Άμφισσας
Η ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ, καλεί τα μέλη της σε έκτακτη Γενική Συνέλευση την Πέμπτη 21 Ιουνίου και ώρα 19:30 στο Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, με σκοπό τον απολογισμό της χρονιάς που πέρασε καθώς και τον προγραμματισμό εκλογών νέων μελών για το Δ.Σ της Λέσχης.
Η ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ξεκινά τις καλοκαιρινές της προβολές, στο γνωστο καλοκαιρινο της στεκι CINE ALSOS, με μια άκρως χιουμοριστική ταινία δράσης, “DEADPOOL 2”.
Ο βοθρόστομος μισθοφόρος της Marvel επέστρεψε! Μεγαλειώδης, καλύτερος και πιο τσίτσιδος από ποτέ. Όταν ένας σουπερ-στρατιώτης αναλαμβάνει μια αποστολή δολοφονίας, ο Deadpool αναγκάζεται να αναθεωρήσει τις αξίες του για τη φιλία, την οικογένεια και αυτό που πραγματικά σημαίνει να είσαι ήρωας – κι όλα αυτά ρίχνοντας 50 αποχρώσεις βρωμόξυλου. Γιατί, μερικές φορές, για να κάνεις το σωστό πρέπει να πολεμήσεις βρώμικα.
Ο βοθρόστομος μισθοφόρος της Marvel επέστρεψε! Μεγαλειώδης, καλύτερος και πιο τσίτσιδος από ποτέ. Όταν ένας σουπερ-στρατιώτης αναλαμβάνει μια αποστολή δολοφονίας, ο Deadpool αναγκάζεται να αναθεωρήσει τις αξίες του για τη φιλία, την οικογένεια και αυτό που πραγματικά σημαίνει να είσαι ήρωας – κι όλα αυτά ρίχνοντας 50 αποχρώσεις βρωμόξυλου. Γιατί, μερικές φορές, για να κάνεις το σωστό πρέπει να πολεμήσεις βρώμικα.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΒΟΛΩΝ:
ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ (18-19-20) ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 21:15 ΣΤΙ ΣΙΝΕ ΑΛΣΟΣ.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…