Βγάζουν φλύκταινες
Και να πεις ότι υπάρχει περίπτωση να στηρίξει ποτέ ο κ.Σπανός και ο κ. Δελμούζος τον κ. Φλώρο, να πω χαλάλι το λιβάνι! Αμ, έλα που ακούνε το όνομά του και βγάζουν φλύκταινες!
Δεν είναι τυχαία άλλωστε η αλλεργία, αφού νυν σύμβουλοι του κ. Φλώρου στις περιφερειακές εκλογές του 2019, όταν διαπίστωσαν ότι υποψήφιοι του κ. Σπανού στηρίζουν τον κ. Καπεντζώνη, στήριξαν ανοικτά τον κ. Γκλέτσο, ο οποίος κατέβαινε με δεξιούς και ακροδεξιούς υποψηφίους.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…