Αφιερωμένο στα 100 χρόνια του ΚΚΕ και στα 50 της ΚΝΕ
Το Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου και ώρα 20:00 μμ θα πραγματοποιηθεί το φετινό, 44ο Φεστιβάλ ΚΝΕ-ΟΔΗΓΗΤΗ στο χώρο δίπλα από τον Άγιο Φανούριο στην Άμφισσα. Οι φετινές εκδηλώσεις ειναι αφιερωμένες στα 100 χρόνια δράσης του κόμματος και στα 50 της νεολαίας του.
Θα γίνει ομιλία από στέλεχος του ΚΚΕ και της ΚΝΕ , προβολή βίντεο αφιερωμένο στα 100 χρόνια του ΚΚΕ και τα 50 της ΚΝΕ , θα ακολουθήσει συναλία με λαικά και ρεμπέτικα ενώ στο χώρο θα λειτουργεί βιβλιοπωλείο και μπαρ.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…