«Απολογισμός δράσεων 2022 και ευχές από την Π.Ε.Δ. Στερεάς Ελλάδας»
«Η Π.Ε.Δ. Στερεάς Ελλάδας, και το 2022, διεκδίκησε και πέτυχε νίκες για τους πολίτες, για τους Δήμους και για τη Στερεά Ελλάδα. Δείτε το βίντεο για να ενημερωθείτε αναλυτικότερα. Ο Πρόεδρος, κ. Νίκος Σουλιώτης, το Διοικητικό Συμβούλιο, το Εποπτικό Συμβούλιο και οι εργαζόμενοι της Π.Ε.Δ. σας εύχονται χρόνια πολλά με υγεία και ευημερία!».
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…