Απεβίωσε πρώην αντιδήμαρχος Γραβιάς
Σε ηλικία 86 ετών απεβίωσε ο Αθανάσιος Κρανιάς, ο οποίος είχε ασχοληθεί με τα αυτοδιοικητικά και παλαιότερα διετέλεσε Αντιδήμαρχος και Πρόεδρος της Γραβιάς. Ο Δήμαρχος Δελφών Θανάσης Παναγιωτόπουλος εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του μεθερμηνεύοντας τα συναισθήματα θλίψης των αιρετών και των υπαλλήλων του Δήμου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…