Απάντηση ΝΔ στην ανακοίνωση του ΣΥΡΙΖΑ για την επίσκεψη Μητσοτάκη
Ο κατήφορος δεν έχει όρια. Κάθε δημόσια τοποθέτηση της τοπικής του ΣΥΡΙΖΑ, ξεπερνάει σε χυδαιότητα την προηγούμενη.
Η επίσκεψη για πρώτη φορά εν ενεργεία Πρωθυπουργού στον νομό μας, θα έπρεπε να θεωρείται τιμή από όλους. Η οποία έρχεται σε συνέχεια πολλών επισκέψεων κορυφαίων Υπουργών της Κυβερνήσεως.
Αλήθεια είναι ότι από την τοπική του ΣΥΡΙΖΑ, που την πενταετία 2015 – 2019 η τότε Κυβέρνηση ήταν παντελώς απούσα από την Φωκίδα και έχει να επιδείξει μηδενική παραγωγή έργων και δράσεων στο νομό, δεν περιμέναμε κάτι καλύτερο. Για ακόμη μια φορά μας εκπλήσσουν αρνητικά. Η αδυναμία να παραθέσουν πειστικό αντίλογο τους οδηγεί σε ολισθηρές ατραπούς. Κάθε περαιτέρω σχολιασμός περιττεύει. Τους παραδίδουμε στην κρίση των πολιτών.
Για την Δ.Ε.Ε.Π ΝΔ ΦΩΚΙΔΑΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…