Ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι του ΚΚΕ
Σήμερα ανακοίνωσε τους υποψηφίους του και το ΚΚΕ στη Φωκίδα και σε όλη την Ελλάδα. Οι υποψήφιοι θα είναι : ο κος Γιώργος Ιωσηφίδης από την Άμφισσα συνταξιούχος συνδικαλιστής και δημοτικός σύμβουλος , ο κος Δρόσος Τσελές από Ιτέα γραμματέας της Ν.Ε Φωκίδας και ο κος Αλέξανδρος Γώγος από το Κλήμα Ευπαλίου συνταξιούχος που εργαζόταν στο ΕΘΝΟΣ και είναι μέλος της Ένωσης Προσωπικού Ημερησίων Εφημερίδων Αθηνών,
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…