ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ
Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Φωκίδας, ανακοινώνει ότι:
Οι εκλογές για την ανάδειξη μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Φωκίδας για την προσεχή τετραετία, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του Ν. 2081/92 όπως έχει τροποποιηθεί και του Π.Δ. 372/92 όπως έχει τροποποιηθεί, θα διεξαχθούν την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017, στην έδρα του Επιμελητηρίου (Γιδογιάννου 7, 331 00 Άμφισσα).
Σχετικός κατάλογος των εγγεγραμμένων μελών του Επιμελητηρίου, έχει εκτεθεί προς ενημέρωση κάθε ενδιαφερόμενου στα γραφεία του Επιμελητηρίου Φωκίδας, στην ως άνω διεύθυνση.
Άμφισσα, 28/08/2017
Η ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…