Ακόμη 11 θετικοί στο ιό
Συνεχίζει την επέλασή του ο ιός στη Φωκίδα καθώς σύμφωνα με πηγές από το νοσοκομείο Άμφισσας σήμερα Σάββατο κατέφτασαν τα αποτελέσματα από συνολικά 58 τεστ της Πέμπτης και της Παρασκευής που έδειξαν 11 νέες μολύνσεις. Το ποσοστό θετικότητας είναι αρκετά υψηλό, περίπου 5,27%, κάτι που ανησυχεί ιδιαίτερα τις υγειονομικές αρχές της περιοχής.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…